قوانین و مقررات

موضوع همکاری

دیزاین مگ (DesignMag)، مجله آنلاین دیزاین. هدف ما ارائه مقالات به روز و تخصصی در این حوزه است. همینطور آشنایی با زندگی و آثار بزرگان، معرفی استودیوها، آژانس ها و گروه های حرفه ای؛ اطلاع رسانی رویدادها، کارگاهها، کلاسهای آموزشی و… مرتبط با دیزاین، در این میان همواره با اطلاع رسانی جدیدترین فرصت های شغلی، مخاطبانمان را به بازار کار نزدیکتر می کنیم.”دیزاین برای ارتباط است و روش ما تجربه به روزترین راه های ایجاد و حفظ این ارتباط.”

صفحه کاریاب

در منو کاریاب، با کلیک بر روی گزینه “ثبت شغل جدید”با وارد کردن اطلاعات درخواستی در مورد شغل مورد نظر، مراحل را طی کرده و آگهی فرصت شغلی خود را ثبت کنید.

صفحه رویداد

در منو رویداد، با کلیک بر روی گزینه “ثبت رویداد جدید”با وارد کردن اطلاعات درخواستی در مورد رویداد مورد نظر، مراحل را طی کرده و رویداد خود را ثبت کنید.

برگزارکننده موظف است محتوای صفحه‌ی رویداد را با رعایت نکات زیر تهیه کرده و ارایه دهد:

 • احراز شرایط ارایه‌ی اطلاعات به صورت عمومی و رعایت کامل حقوق مولفین و مصنفین
 • رعایت کلیه‌ی ضوابط و قوانین بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت
 • استفاده از امکانات دیزاین مگ فقط به منظور دست‌یابی به اهداف ذکر شده در موضوع همکاری با دیزاین مگ

کلیه‌ی محتوای ارسالی به دیزاین مگ، شامل متن، عکس، قیمت‌ها و شرایط، فیلم و غیره ابتدا توسط مسئولین دیزاین مگ بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد رویداد حداکثر طی مدت ۱۲ ساعت کاری است. دیزاین مگ در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارایه‌شده کاملاً مختار است. دیزاین مگ می‌تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده نبوده و تغییری عمده‌ و اساسی در ارکان رویداد ایجاد نکند.

استرداد بلیت خریداری شده توسط خریداران

قوانین استرداد بلیت از سوی برگزارکننده تعیین می‌شود و برگزارکننده می‌تواند حداکثر تا زمان شروع رویداد، موعد استردارد بلیت را تعیین کند.

در صورت بروز تغییرات اساسی در رویداد مانند تغییر زمان، مکان یا موضوع رویداد، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه قید و شرطی بلیت خریداری‌شده را پس بدهد و کل پول پرداختی را دریافت کند.

در صورت ارایه‌ی درخواست‌های متعدد و بیش از حد معمول برای استرداد بلیت (به تشخیص دیزاین مگ) دیزاین مگ می‌تواند راساً برای پس گرفتن بلیت و استرداد هزینه‌ی پرداخت‌شده اقدام کند.

در صورت عودت مبالغ دریافت‌شده توسط دیزاین مگ به شرکت کنندگان، برگزارکننده موظف است کارمزد سرویس دیزاین مگ، هزینه‌های مربوط به نقل و انتقال وجوه را به دیزاین مگ پرداخت کند. دیزاین مگ می‌تواند این مبلغ را از سایر حساب‌ها و رویدادهای کنونی همین برگزارکننده وصول نماید.

تغییرات در رویداد

در صورت بروز هرگونه تغییراساسی در رویداد، برگزارکننده موظف است بلافاصله پس از آگاهی از آن‌ها، چنین تغییراتی را در صفحه‌ی رویداد اعمال کرده و مراتب را به صورت کتبی (از طریق ایمیل) و تلفنی به اطلاع دیزاین مگ رسانده و به شرکت کنندگان آن رویداد نیز اطلاع رسانی کند. اگر تغییرات اساسی باشند یا رویداد کاملاً لغو شود، طبق بند پیشین نسبت به عودت هزینه‌ی بلیت‌ها اقدام می‌شود.

پرداخت به برگزارکننده

دیزاین مگ کل مبالغ دریافتی بابت بلیت‌ها را حداکثر طی ۲ روز کاری (از شنبه تا چهارشنبه ساعت‌ ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر) پس از اتمام رویداد یا در شرایطی قبل از اتمام رویداد، در وجه برگزار‌کننده واریز خواهد کرد.

دیزاین مگ برای حمایت از برگزاری هرچه بهتر رویدادها مبلغی از محل درآمد بلیت‌فروشی را به عنوان علی‌الحساب و با شرایط زیر، پیش از برگزاری رویداد پرداخت می‌کند:

 • احراز هویت برگزارکننده توسط شماره موبایل و ایمیل شخصی او
 • پرداخت حداکثر ۸٠ درصد مبلغ حاصل از بلیت‌ فروشی
 • به ازای هر بار محاسبه و پرداخت پیش‌پرداخت، مبلغی به عنوان کارمزد حسابداری دریافت می‌شود.

شرایط برای شرکت کنندگان

 • از آن‌جا که کد خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به دیزاین مگ ارایه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به دیزاین مگ بر عهده‌ی کاربر است.
 • دیزاین مگ از یک تیم کارآزموده‌ی فناوری اطلاعات برای ارایه‌‌ی خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد. بدیهی است دیزاین مگ برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.
 • از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است، دیزاین مگ مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک‌ها نخواهد بود.
 • در ازای ثبت نام انجام شده یا بلیت خریداری شده کاربران تنها می توانند در رویداد مربوطه شرکت نمایند (خریدار نمی‌تواند در ازای کد یا بلیت خود پول مطالبه نماید).
 • با وجود بسیار غیر محتمل بودن این مساله، در صورتی که برگزارکننده رویداد به هر علتی از ارایه‌ی خدمات خودداری نماید، دیزاین مگ تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل خواهد کرد و در صورت حل نشدن مشکل، مبلغ بلیت خریداری‌شده به مشتری پس داده می‌شود.
 • دیزاین مگ تلاش می کند واقعی بودن هویت برگزارکننده هر رویداد را بررسی نماید و تنها در صورت تایید آن اطلاعات آنرا منتشر نماید. ولی در نهایت مسئولیت تضمین کیفیت خدمات به عهده‌ی دیزاین مگ نخواهد بود.
 • چنان‌چه مشتری در تاریخ تعیین‌شده در سایت از بلیت خود استفاده ننماید دیزاین مگ مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه آن مسترد نخواهد شد.
 • افراد بایستی نکات مربوط به هر رویداد را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام استفاده از خدمات بسیاری از نگرانی‌ها و تماس‌ها را برطرف می‌نماید.
 • قوانین پس گرفتن بلیت یا هزینه ثبت نام: توسط برگزارکننده تعیین می شود و در صورتی که ذکر نشود به این معنی است که امکان پس دادن بلیت یا حق ثبت نام وجود ندارد